Otizm Tedavisinde Son Gelişmeler 2018

Otizm tedavisinde son gelişmeler 2018 yılı için nelerdir diye baktığımızda sizin için ya da otizm hastası olan yakınlarınız için güzel haberler vereceğiz.  Otsimo’yu kurmamızdaki en büyük sebep, otizm hastalarına yeni çözümler bulmak ve yardımcı olmak. Otizm tedavisi ülkemiz genelinde ve Dünyada oldukça maliyetli bir tedavi şeklidir. Kanser hastalarından 3 kat daha maliyetli oluşu birçok kişinin tedaviye başlayamamasının sebeplerinden biri ve en önemlisidir.

Otizm Hastaları İçin Yeni Teknikler Geliştirdik

Otsimoyu kurarken, özellikle kardeşimin otistik olmasının da etkisiyle otizm hastalarının hayatlarını nasıl kolaylaştırabiliriz diye düşündük. Kitap okurken sıkılan, dinlerken bir süre sonra konsantresini kaybeden birçok otistik hastanın tabletle uzun vakit geçirebildiğini fark ettik ve ortaya Otsimo çıktı. Otizm tedavisinde son gelişmeler 2018 hakkında daha fazla bilgiye bizimle ilgili basından ve televizyonlardan ve medyadan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Otizmle ilgilenen çocuk ve aileler için mobil materyal üreterek, onlara ışık tutmaya, gelecek için yol göstermeye karar verdik.

Otizm Tedavisi Pahalı Bir Tedavidir

Otizm tedavisinde son gelişmeler 2018 nelerdir? Otizm pahalı tedavi edilen bir hastalıktır.  Amerika’ da 1500 Dolara tedavi edilirken aylık maliyeti, ülkemizde de 1500 TL gibi ciddi rakamlara ulaşır. Otsimo Olarak amacımız, otistik çocuklar için özel hazırlanmış programlarla mobil uygulamalı çalışmalar ön görmek ve gelişimine katkı sağlamak. Devlet okullarına ve özel okullara bir adım daha yaklaşmasında yanında olmak istiyoruz.

Bir önceki yazımız olan Otizm Nedir Tedavisi Var mı başlıklı makalemizde otizm nedir tedavisi var mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: otizmegitimi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.